Názory

Poborský, Rosický, Šmicer. Slávna trojica v sobotňajšom štúdiu MatchTime!

Hrávali spolu dlhé roky v národnom tíme, spolu nazbierali 323 štartov v Premier League. A túto sobotu sa trojica Tomáš Rosický, Vladimír Šmicer a Karel Poborský zíde počas jedného dňa v mimoriadnom zápasovom štúdiu MatchTime!

Poborský, Rosický, Šmicer hosťami v štúdiu MatchTime
Karel Häring Karel Häring 20. októbra 2023, 08:30 Futbal

Také hviezdne obsadenie je v rámci českých a slovenských televízií skutočne ojedinelé, predovšetkým preto, že Tomáš Rosický, bývalý hráč Arsenalu a súčasný športový riaditeľ pražskej Sparty, sa v zápasových štúdiách objavuje len veľmi zriedkavo.

Jednu z výnimiek urobil minulý rok v októbri , keď sa prvýkrát objavil na obrazovkách CANAL+ Sport, vtedy v Match Time analyzoval zápas Arsenalu s Liverpoolom (3:2). Tentokrát prijal pozvanie na veľké londýnske derby medzi jeho „Gunners“ a domácou Chelsea. Sám si počas svojej kariéry zahral v súboji veľkých rivalov desaťkrát, takže dokáže veľmi dobre popísať, o aké prestížne duely v rámci celej Premier League ide. Jeden zo šlágrov 9. kola začne v sobotu o 18:30, Tomáš Rosický sa v štúdiu objaví od 18 hodiny.

Ale nebude to jediné derby v rámci tohto víkendu. To prvé otvorí program celého kola a odohrá sa na štadióne Anfield, kde domáci FC Liverpool privíta Everton. Preto nemôže v štúdiu chýbať Vladimír Šmicer, ktorý v drese „Reds“ zažil taktiež množstvo veľkých súbojov, na ktoré si zaspomína po boku Karla Poborského, stáleho experta Canal+ Sport. Štúdio začne v sobotu už o 13 hodine, čím odštartuje osemhodinový maratón zápasov a štúdií. Medzi oboje zmienené derby sme totiž zaradili aj ďalší atraktívny súboj, ktorý sľubuje ofenzívny duel, a to Manchester City - Brighton. Aj toto stretnutie okomentuje svojimi postrehmi Karel Poborský.

Máte sa teda na čo tešiť!

Autor: Karel Häring 20. októbra 2023, 08:30 Futbal