Názory

Kto skončí v TOP 4 a kto klesne? Prečítajte si predpovede expertov CANAL+ Sport

Ďalší ročník Premier League odštartoval a už teraz je jasné, že znovu prinesie veľa neočakávaných zvratov. Napriek tomu sa členovia redakcie CANAL+ Sport pokúsili jeho priebeh predpovedať a tipnúť si, ktoré tímy na konci sezóny skončia v top štvorke a ktoré klesnú.

Predikcia sezóny 2023
Jáchym Pivovar Jáchym Pivovar 17. augusta 2023, 16:00 Futbal

Jiří Hošek

Bol by som strašne prekvapený, keby TOP 4 na konci sezóny mala iné zloženie ako Manchester City, Manchester United, Liverpool a Arsenal. To poradie som zvolil celkom náhodne. Myslím si, že City je ale stále najväčším favoritom na titul a na druhom mieste cítim Liverpool.

Nečakám, že sa zachráni Luton Town a Sheffield United. Toho tretieho zostupujúceho by som hľadal niekde medzi Crystal Palace, Bournemouthom a Nottinghamom. Ale poviem Crystal Palace.

Karel Häring

Moja TOP 4 sa skladá z Arsenalu, Manchesteru City, Manchesteru United a Liverpoolu - v tomto poradí. Vyhradzujem si však právo na update svojej predikcie po konci prestupového obdobia.

Klesne Luton, Sheffield United a jeden z dvojice Bournemouth, Fulham. Povedal by som, že to bude Bournemouth.

Marek Skáčik

Majstrom by sa v novej sezóne mohol opäť stať Manchester City. Tá ich úspešná dynastia pod Pepom Guardiolom bude podľa mňa pokračovať aj naďalej aj s Jožkom Gvardiolom v kádri. Ďalší v poradí je Arsenal, Manchester United a TOP 4 by tento rok mohol uhrať aj Liverpool.

Z Premier League vypadne Luton ako nováčik, ktorý to jednoducho nezvládne. Ďalší v poradí by mohol byť Nottingham Forest, ktorého podľa mňa postihne syndróm druhej sezóny. Osobne potom príliš neverím ani Wolverhamptonu Wanderers.

Karel Tvaroh

Titul vyhrá Manchester City, ale nebude to už taký rozdiel. A potom je to otázka - určite by som do TOP 4 zaradil Arsenal, Liverpool a Manchester United. Myslím si, že sa o najvyššie priečky pobijú títo všetci.

Spadne Sheffield United, pretože podľa mňa úplne nechytí začiatok. Ďalej tiež Luton, aj keď to bude zubami nechtami, budú totiž veľmi nepríjemní. A myslím si, že spadne tentokrát i Bournemouth, od ktorého sa odvráti futbalové šťastie.

Matúš Lukáč

Môj tip majstrovského mužstva asi nikoho neprekvapí. Pro mňa je favorit Manchester City, a to očakávam, že ešte privedie jednu posilu do ofenzívy. V TOP 4 ho podľa mňa doplní Arsenal a Manchester United. Pri štvrtom mieste nie som si istý, ale zvládne to podľa mňa Liverpool.

Moji top favoriti na zostup sú dvaja nováčikovia, Luton a Sheffield United. A to vzhľadom na silu ich kádru aj doterajšiu aktivitu na prestupovom trhu. Tretie miesto je pre mňa otáznik, buď to bude Everton alebo Fulham.

Martin Minha

Nemám podobné predikcie rád. Každopádne dúfam, že titul získa ktokoľvek iný ako Manchester City. A tuším, že Liverpool pôjde hore na úkor Newcastlu, ktorého trochu zrazí účasť v Lige majstrov. Taktiež, keby som si mal teraz tipnúť, tak Manchester City, Liverpool, Arsenal, Manchester United.

Klesne potom Wolverhampton, Bournemouth a Sheffield United.

Autor: Jáchym Pivovar 17. augusta 2023, 16:00 Futbal