Názory

Debut Jula a Muťa. Zname duo z podcastu VAR v roli komentátorov

Viete si predstaviť živý futbalový prenos, ktorý komentujú fanúšikovia daných tímov? V nedeľu popoludní sa môžete presvedčiť, že niečo také je možné. Londýnskym derby medzi Chelsea a West Hamom totiž divákov CANAL+ Sport prevedie známa dvojica z podcastu VAR Julo a Muťo.

Fanúšikovský komentár Jula a Muťa z podcastu VAR
Jáchym Pivovar Jáchym Pivovar 30. apríla 2024, 14:40 Futbal

Komentár to síce bude fanúšikovský, nedá sa však povedať, že nevyvážený. Domáci „Blues" zastúpi ich priaznivec Július Turček, hostí z východného Londýna potom verný „Kladivár" Matej Mutiš. Populárne duo, ktorým poslucháči podcastu VAR nepovedia inak ako Julo a Muťo tak zažije svoj komentátorský debut.

Trefné a vtipné postrehy, zážitky z anglických štadiónov a samozrejme aj skutočné fanúšikovské emócie. Tým všetkým si autori V-íkendového A-materského R-eportu získali za posledných pár rokov veľkú poslucháčsku základňu a stali sa jedným z najpopulárnejších športových podcastov na Slovensku.

O anglickej Premier League teda dvojica futbalových fanatikov hovorí veľa, teraz si však vyskúša trochu inú disciplínu. Zápas Chelsea proti West Hamu s komentárom Jula a Muťa si diváci internetovej televízie Skylink budú môcť pustiť na stanici CANAL+ Sport 4.

Ešte nie ste zákazníkom Skylinku? Zaregistujte sa do internetovej televízie Skylink Live TV a už o pár minút môžete zápasy sledovať online!

Prenos s klasickým komentárom potom ponúkneme na hlavnom kanáli CANAL+ Sport, kde už od 14:30 klania dvoch londýnskych tímov stále bojujúcich o európske poháre doplníme štúdiom Match Time.

Autor: Jáchym Pivovar 30. apríla 2024, 14:40 Futbal